Утеплення будинку

Затишний і комфортний будинок завжди буде асоціюватися з теплом. Тому при будівництві будь-якої будівлі, будь-то заміське житло або багатоповерхівка в місті, утеплення будинку є одним з першочергових питань, до вирішення якого необхідно підходити досить грамотно і акуратно, уважно вивчивши всі позитивні аспекти і можливі слабкі сторони обраного теплоізоляційного матеріалу. Утеплення будинку необхідно з кількох причин. Перша – створення комфортних умов для проживання, а друга причина – економія витрат на енерговитрати. Безумовно, утеплення будинку в кожному окремому випадку має бути вирішено індивідуально, з урахуванням властивостей матеріалу стіни, кліматичних особливостей регіону, а також специфіки конструкції самої будівлі. Зупинимося, мабуть, на одному з основних питань, з яким стикається забудовник, вирішуючи проблему “утеплення будинку” – вибір найбільш підходящого теплоізоляційного матеріалу.

Звичайно, всі проблеми з вибором були б вирішені, так би мовити, одним махом, якби існував універсальний утеплювач, який би підходив по всіх параметрах. Можливо, ви будете здивовані, але утеплення будинку сьогодні вже перестає бути такою актуальною проблемою, тому як такий матеріал існує. Це – ековата.

Незважаючи на свій найпростіший склад (целюлоза, бура і кислота борна), цей утеплювач по найголовнішим показниками перевершує всі існуючі сьогодні матеріали. Так, наприклад, завдяки високому ступеню вологопроникності ековата може бути використана в якості утеплювача дерев’яних (зруби, оциліндрованої колоди, каркасно-щитові і т.д.) будинків, тому як головна властивість деревини “дихати” залишається незмінним.

Утеплення будинку з дерева ековатою дозволить підтримати унікальний природний мікроклімат, яким відрізняються дерев’яні споруди. Також ековата надзвичайно легка – один кубічний метр цього матеріалу важить від 30 до 60 кг. Ця особливість важлива для легких конструкцій каркасно-щитових будівель, при зведенні та експлуатації яких строго враховується кожен кілограм використовуваних матеріалів. Утеплення будинку ековатою дозволить також зберегти здорову атмосферу в домі, адже жоден компонент утеплювача не шкодить здоров’ю мешканців утепленого житла.

Цей утеплювач абсолютно гіпоалергенний, не містить летючих небезпечних речовин і не токсичний. Утеплення будинку ековатою також автоматично позбавляє вас від проблем з можливим виникненням грибків, цвілі, а також різного роду “живності” у вигляді комах, та й гризунам цей матеріал, не дивлячись на його природне походження, не припав до смаку. Утеплення будинку цим матеріалом збереже ваші стіни від зайвої вологи з її руйнівними наслідками, так як сорбційне зволоження ековати становить 16% за 70 годин. Що ж стосується тривалості терміну експлуатації, то даний теплоізоляційний матеріал може послужити вірою і правдою навіть довше, ніж самі стіни будівлі. Цю особливість утеплювача досить легко пояснити: пружність волокон ековати гранично велика. Завдяки такій довговічності утеплення будинку може бути вирішено, як то кажуть, один раз і назавжди. І аспект тривалої експлуатації цього матеріалу, насправді, грає далеко не останню роль, адже утеплення будинку – процес далеко непростий, кропіткий і дорогий. Ековата до того ж досить легко монтується, утворюючи безшовний і безперервний контур теплоізоляції в будь-якому спорудженні та будівельної конструкції, при цьому абсолютно безвідходний (більш того – її можна використовувати повторно).

Утеплення будинку ековатою може бути здійснено навіть в зимовий час, тому як сам процес проводиться сухим методом, і немає необхідності підганяти під розмір використовувані плити утеплювача. Нарешті, цей матеріал з часом не схильний втратити свої якості або дати усадку, що, безсумнівно, потрібно враховувати, коли прораховується утеплення будинку. Причина збереження цих якостей та ж – гранично висока пружність волокон.

Отже, утеплення будинку, як це вже стало зрозуміло з усього вищесказаного, має масу різних нюансів, про які необхідно не тільки знати, а й розуміти, наскільки взаємодоповнюючим буде взаємодія утеплювача і матеріалу стін.

Звертайтеся до нас, якщо Вам потрібно утеплити будинок, ми надамо всю потрібну конслультацію по вибору матеріалу та бездоганно якісно та швидко виконаємо поставлене завдання!

Call Now Button