Для чого утеплювати фасад будинку?

Прийшла осінь, а це означає, що саме час подумати про наближення морозів і утеплення свого житла. Утеплення фасадів – це не тільки гарне вкладення в майбутнє з метою економії витрат на опалення, а й створення комфортного та затишного перебування в холодний період часу. Погодьтеся, зараз майже кожен мріє про те, щоб можна було прийти в тепле приміщення, тоді як опалення ще не включили.

Існує два варіанти утеплення, які хочеться відзначити: зовні та всередині. Найбільш поширеною опцією є утеплення з вулиці, оскільки це дозволяє оновити ваш будинок зовні та обійтися без ремонтних робіт всередині, після яких обов’язковим пунктом слідує прибирання та хаос.

Серед головних переваг утеплення фасадів можна виділити такі пункти:

  • захист від переохолодження;
  • запобігання шкідливим впливам ззовні, основними з яких є атмосферні, біологічні та температурні;
  • захист від появи конденсату;
  • звукоізоляція;
  • довгостроковість.

Утеплені фасади допоможуть вам назавжди забути про морози, теплі светри під ковдрою, крижані стіни та холодну підлогу в приміщенні. Це чудове рішення для житла, особливо за наших важких часів.

Зважаючи на поточні зміни в погоді, часу на ремонт та фасадні роботи залишилося не так багато. Важливо відзначити, що роботи такого характеру дуже залежать від погодних умов: не можна допускати сильних морозів та дощів. У першому випадку всі будівельні матеріали мають власні обмеження за температурою, а якщо майстри не дотримуватимуться всіх норм і вимог, то робота може бути виконана неякісно. Дощ теж не передбачає сприятливу атмосферу для ремонтних робіт, оскільки всі засоби та робочі інструменти повинні бути сухими, втім як і виконавці утеплення.

Саме тому ми рекомендуємо не затягувати з утепленням фасадів та звернутися до нашої команди професіоналів.

Call Now Button