Оздоблення фасаду будинку

Сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють зробити з простого “сірого” будинку зразок для наслідування і предмет заздрості сусідів, надати йому образ сучасного і стильного будови. Крім того зовнішня обробка будинку носить і чисто функціональну функцію – захист несучих конструкцій будівлі від різних зовнішніх впливів. За допомогою фасадної обробки будинку можна надати йому особливий стиль, підкреслити архітектурні особливості, а також гармонізувати будинок з ландшафтним дизайном ділянки.

На сьогоднішній день існує безліч способів зовнішньої обробки будівель, серед них виділяють як традиційні види обробки, так і застосування нових сучасних матеріалів і технологій. До традиційних і одним з найпоширеніших матеріалів відноситься цементна штукатурка, нанесена методом “набризга”, яку після нанесення можна фарбувати. Однак впровадження нових полімерних матеріалів в будівництві, поступово витісняє старі способи обробки.

І на сьогодні однією з найпопулярніших вважається обробка декоративною штукатуркою, яка дозволяє урізноманітнити колірне рішення фасаду будинку, а також заощадити на більш дорогих видах обробки.

Оздоблення декоративною штукатуркою фасаду будівель являє собою покриття стін товстим шаром штукатурки з різноманітною фактурою. Фактура визначається побажаннями замовника і методом нанесення штукатурки.

Найбільш економічною вважається кольорова (вапняно-піщана) штукатурка. Застосування цього матеріалу дозволяє створювати різну фактурну обробку поверхні. А додавання різних фарбувальних елементів дозволяє домогтися найрізноманітніших відтінків.

При виборі загальної колористики стін будинку необхідно керуватися архітектурними особливостями самої будівлі, особливостями і кольоровою гамою навколишнього пейзажу і саду. Не обов’язково обробляти весь будинок одним кольором або видом обробки. Наприклад, декоративна штукатурка буде відмінно поєднуватися з обробкою природним каменем або ж лицьовою цеглою. Головне – не перестаратися, інакше ваш будинок буде виглядати не як вишукана споруда, а як “пряниковий” будиночок.

Тут потрібно керуватися стандартними правилами поєднань кольорів. Наприклад, із зеленим і темно-коричневим дахом відмінно виглядає жовтий фасад і білі декоративні елементи. Темний фасад будівлі надає йому якоїсь “тяжкості”. Найбільш виграшно виглядають фасади теплих відтінків. Для заміських будинків найчастіше підбирають декоративну штукатурку пастельного або білого кольору. Однак, якщо вам до душі яскраві локальні кольори – сміливо підбирайте той колір, який буде радувати око. А щоб “погасити” яскравість – використовуйте білі елементи.

Якщо ж вам до душі максимально природні кольори – віддайте перевагу кам’яній або теразитовий декоративній штукатурці. Кам’яна штукатурка після відповідної обробки нагадує мармур або граніт, а теразитова дозволяє домогтися ефекту фасаду з пісковика або туфу. Таку обробку будуть гармонійно підкреслювати різні декоративні елементи з пінополістиролу.

Переглянути наші роботи по оздобленню фасаду можете на сторінці “Наші роботи -> Фасади

Call Now Button