Камін в будинку

Холодного зимового вечора немає нічого кращого, ніж зустріч у колі сім’ї або друзів перед живим вогнем справжнього каміна. Тепло від каміна в холодну пору року і аромат дерева, що горить, створює затишну атмосферу в будинках будь-якого розміру. Каміни випромінюють не тільки тепло, а й світло, і багато сімей насолоджуються вечорами відпочинком у вітальні біля каміна за розмовами, іграми або спільним переглядом телевізора.

Існує безліч різноманітних моделей та видів камінів. Вони можуть бути з легкого металу або природного каменю, стояти на підлозі або висіти на стіні, існують різні варіанти дизайну, які зроблять камін чудовою окрасою будь-якого будинку. Саме естетичні міркування найчастіше стають приводом для вибору каміна, оскільки існують більш зручні та економічно вигідні види опалення приміщень. Якщо будівництво будинку за задумом проектувальника вже включає будівництво в ньому каміна, то необхідно дотримуватися певних правил.

Щоб тепло безперешкодно потрапляло в кімнату, паливник повинен мати певну глибину, а верхня задня його частина неодмінно повинна бути скошеною. Значення надається також формі димової камери, днище якої, за порадами фахівців, має бути повернене вгору.

Якщо планується купити проект будинку, в інтер’єр якого вже входить камін, потрібно суворо дотримуватися всіх рекомендацій майстрів. Для нормального функціонування каміна необхідно забезпечити хорошу тягу. Цього дозволить досягти пряма димова труба з гладкою внутрішньою поверхнею, яку не варто розміщувати поза будівлею або біля зовнішньої стіни. Розміщувати камін фахівці радять у центральній частині будинку, вписуючи його у міжкімнатні перегородки. Для прикраси інтер’єру основу та лицьову частину можна викласти вогнетривкою цеглою з розшивкою швів. Поверхня підлоги перед відкритою піччю обов’язково має бути з вогнетривких матеріалів, що убезпечити житло від можливої пожежі. Отвір топки радять прикривати металевою сіткою або ґратами, що також рекомендовано протипожежними правилами.

Якщо Ви бажаєте поставити камін або просто плануєте будівництво чи ремонт, Ви завжди можете звернутися до фахівців Хустріш Буд, які працюють у будь-якому місті Закарпаття. Звертаючись до нас, Ви заощаджуєте свій час та сили, адже наші професіонали зроблять все швидко та якісно.

Call Now Button