Переваги гіпсової плитки

Велика кількість різновидів оздоблювальних матеріалів, представлених на сучасному ринку, вражає навіть фахівців. Будівельні та оздоблювальні матеріали виробляють з штучних і натуральних компонентів із застосуванням інноваційних технологій.

Одним з основних критеріїв при виборі такого роду продукції є екологічна безпека, тому підвищеним попитом користуються будівельно-оздоблювальні матеріали з натуральної сировини, наприклад, гіпсу.

Гіпсова плитка користується популярністю при обробці стін, стелі, елементів внутрішнього декору (арки, колони, дверні та віконні прорізи, перегородки). Нею обробляють камінні полиці, внутрішні фасади прибудов, альтанки, різні споруди ландшафтного дизайну. Переваги гіпсової плитки незаперечні. Сюди слід віднести наступні фактори.

  • Екологічність. При виробництві даної продукції використовують природну сировину, що не виділяє токсичних речовин і нешкідливе для здоров’я людини.
  • Естетичність. Гіпсова плитка під цеглу, кам’яні блоки або камінь дозволяють створити оригінальний дизайн інтер’єру, чудово поєднуючись з різними колірними рішеннями. Широкий вибір моделей виробів з гіпсу дозволяє підібрати підходящий варіант для оформлення різних приміщень: вітальні, спальні, холу, їдальні та ін.
  • Практичність. Плитка з гіпсу тривалий час зберігає привабливий зовнішній вигляд і не вимагає ретельного догляду. Монтаж не вимагає залучення фахівців. Встановити плитку можна за допомогою рідких цвяхів, клею, металевої сітки і грунтовки.
  • Експлуатаційні характеристики. Даний оздоблювальний матеріал забезпечує якісну тепло- і шумоізоляцію. Плитка не горюча, а невелика вага дозволяє уникнути навантаження на стіни.
  • Ремонтопридатність. При пошкодженні можна легко замінити зіпсований товар, не переробляючи при цьому поверхню повністю.
  • Доступна вартість.

Сучасні водовідштовхувальні склади дозволяють впоратися з основним недоліком гіпсу: чутливістю до води. Гіпсова плитка має властивість регулювати в приміщенні рівень вологості, що також є одним з її безсумнівних переваг. Завдяки сучасним видам обробки деякі різновиди плитки можна використовувати для оформлення кухонь.

Call Now Button