Натяжні стелі: плюси і мінуси

На сьогоднішній день, багато людей прагнуть до простоти дизайну, і як правило, все частіше застосовують прості поверхні, які не роблять Вашу стелю занадто вигадливим.

У зв’язку з цим, натяжні полотна стали користуватися досить таки величезним попитом. Вся справа в тому, що таке полотно сховає всі нерівності і вади, видалить з приміщення зайву пил, а глянцеві натяжні варіанти збільшать площу приміщень завдяки тому, що в них відбивається світло, під конкретно вивіреним кутом.

На ринку широко представлена багатогранна колірна гамма, яка буде до смаку будь-якому клієнту, і прекрасно впишеться в інтер’єр будь-якого дизайну.

Як всякий матеріал і предмет дизайну, натяжні стелі мають плюси і мінуси, завдяки чому вони отримали собі відданих прихильників, ну а деякі – затятих супротивників. Зараз ми розглянемо їх плюси і мінуси більш докладно.

Головні переваги натяжних стель

  • Бездоганна безпека – всі види з тканин або плівкових матеріалів проходять обробку спеціалізованим розчином, від якого стають в принципі повністю вогнестійкими і вогнетривкими.
  • Практичність – самостійно монтувати натяжні стелі не складе ніяких труднощів, навіть без спеціалізованого інструменту. А їх конструкція і пристрій такі, що особливий догляд їм практично не потрібен.
  • Швидкість установки – сучасні натяжні полотна виконуються за лічені години і після себе не залишають ніяких розводів і слідів.
  • Міцність – як не дивно, але дані вироби досить таки міцні. Частина полотна розміром в 1 м2 може витримати вагу аж до 100 кг!
  • Вологостійкість – дані конструкції виключають будь-яку можливість витоку води, в результаті обробки спеціальним розчином. Завдяки цьому сусіди зверху не затоплять Вас ніколи.
  • Екологічність – повністю екологічні. Широко застосовуються в ванних кімнатах, оскільки на таких стелях не утворюється конденсат.
  • Звукопоглинання і теплоізоляція – крізь такі вироби не проходять протяги, в результаті чого, вони трохи утеплюють приміщення. А також дивовижно поглинають звук, і як правило, шуму в будинку зменшитися.

Мінус у натяжних стель єдиний

  • Термочутливість – не рекомендується застосовувати в саунах, так як в таких приміщеннях з великою температурою натяжні стелі просто-напросто провисають. А при низькій температурі, вони втрачають свою еластичність і стають досить тендітними.

Зараз ми розглянули натяжні стелі їх плюси і мінуси, і як бачите, позитивних сторін в застосуванні стель набагато більше, ніж негативних. Однак, навіть цей мінус відштовхує багатьох від застосувань в приміщеннях з великою або дуже низькою температурою. Тому заздалегідь враховуйте всі ситуації і зробіть стелю над вашою головою, який Вам підійде! Ми виконуємо монтаж натяжних стель різної форми та складності.

Call Now Button