Керамічна плитка: плюси і мінуси

Відомий один цікавий факт щодо керамічної плитки – це один з найдавніших оздоблювальних матеріалів, відомих людству, його історія налічує приблизно п’ять тисяч років. У той же час керамічна плитка як і раніше впевнено утримує провідні місця в рейтингах як сучасний і інноваційний оздоблювальний матеріал. Назва керамічний походить від грецького слова, що буквально означає глина, яка пройшла випалення.

Жоден інший оздоблювальний матеріал не може по справжньому на рівних зрівнятися з керамічною плиткою в плані практичності для обробки приміщень.

А керамічна плитка для кухні вважається одним з найбільш незамінних матеріалів в даному приміщенні.

Розглянемо ряд істотних переваг керамічної плитки, як оздоблювального матеріалу

По-перше, керамічна плитка, має високий поріг вогнестійкості, що дозволяє використовувати даний матеріал для декоративного оздоблення печей і камінів.

По-друге, у керамічної плитки дуже серйозні характеристики міцності. Досить сказати, що міцність керамічної плитки в відносному вимірі вище аналогічної характеристики бетону та цементу, що дозволяє цьому оздоблювального матеріалу мати відмінні експлуатаційні властивості і успішно витримувати серйозні навантаження при експлуатації, простіше кажучи, бути зносостійким оздоблювальним матеріалом.

По-третє, керамічна плитка екологічно безпечна.

По-четверте, за керамічною плиткою, на відміну від багатьох інших оздоблювальних матеріалів досить нескладно доглядати.

По-п’яте, керамічну плитку досить нескладно застосувати. Її укладання відрізняється простотою і не вимагає особливих специфічних навичок.

Трохи про недоліки цього оздоблювального матеріалу

На жаль, керамічна декоративна плитка досить жорсткий і слизький оздоблювальний матеріал. Тому керамічну плитку ніколи не застосовують, наприклад, для обробки підлог в спортзалах або дитячих кімнатах.

У керамічної плитки досить висока теплопровідність, тому, якщо в приміщенні холодно, то підлогове покриття із застосуванням керамічної плитки залишається холодним і навпаки, якщо в приміщенні дуже жарко, стояти на підлозі, викладеному керамічною плиткою досить неприємно.

Можна легко помітити, що переваг у керамічної плитки набагато більше, що робить цей матеріал хорошим і практичним вибором фактично для будь-яких облицювальних робіт.

Call Now Button