Гіпсокартон та його застосування в ремонті

Гіпсокартон став відомий не так давно, до його появи на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів використовувалися звичайний гіпс і штукатурка, за допомогою яких можна було змінити геометрію приміщення. Сьогодні ремонт офісів, квартир, котеджів і інших приміщень практично не обходиться без гіпсокартону.

Гіпсокартон – це листи, що складаються з гіпсу зі спеціальними добавками, що забезпечують певні експлуатаційні характеристики, облицьовані зовні картоном, що є армуючим каркасом.

Яка область його застосування:

– створення перегородок в приміщеннях;
– вирівнювання стін;
– створення конструкцій багаторівневих стель;
– побудова ніш, фігурних отворів і т.д.

Існує кілька видів гіпсокартону:

– звичайний гіпсокартон
– водостійкі листи гіпсокартону
– вогнетривкий матеріал

Гіпсокартон забезпечує можливість створювати унікальні і дивовижні інтер’єри, допомагає зробити приміщення більш виразним, зручним і незвичайним.

За своїми характеристиками гіпсокартон екологічний, міцний, він чудово підходить для використання в житлових приміщеннях. Поряд з цим, даний композитний матеріал володіє відмінними звукоізоляційними характеристиками, стійкий до горіння і т.д.

Мало хто знає, що завдяки гіспокартону можна створити сприятливий клімат в приміщенні. Даний матеріал здатний «дихати» (поглинаючи вологу при її надлишку або віддаючи її – якщо повітря дуже сухе), а також має рівень кислотності, що ідеально підходить для людини. Завдяки цим якостям, гіпсокартон здатний створити найкращу «погоду» в вашому будинку або офісі.

Фахівці повсюдно використовують гіпсокартон і дуже цінують його, оскільки він має невелику вагу, працювати з ним легко і швидко. Сучасний ремонт котеджів, офісних приміщень, квартир, заміських будинків, магазинів і будь-яких інших приміщень просто не може обійтися без використання гіпсокартону. Гіпсокартон дає можливість втілити в реальність будь-яку дизайнерську задумку, навіть найсміливіший проект, зробити інтер’єр оригінальним, ергономічним і абсолютно індивідуальним.

Call Now Button