Етапи побудови даху

Один з головних етапів в будівництві будь-якої будівлі – це зведення даху. Багато хто задається питанням: як почати або з чого почати. Практично будь-яке будівництво будинку має на увазі подальше зведення даху. Як і для будь-якої споруди – велике значення має побудова каркасу. Найголовніше на цьому етапі – це точність, неквапливість і надійність. На каркасі тримається весь дах, тому вибір матеріалу повинен бути максимально міцним. Для початку зводяться центральні балки, які будуть визначати конструкцію всього даху, її розміри і параметри. Потім потрібно закріпити ці балки за допомогою поперечних деталей каркаса.

Після створення каркасу є два шляхи, ви можете покрити каркас гідроізолюючим матеріалом і відразу приступати до покрівлі, але найкращим варіантом побудови даху є все ж дах з вбудованим в конструкцію утеплювачем. Для цього вам необхідно покласти на каркас матеріал для пароізоляції, потім укласти утеплювач, далі потрібно побудувати ще один каркас, на який ви закріпіте матеріал для гідроізоляції. Другий варіант побудови даху є найбільш сприятливим для житлових приміщень. Не варто забувати, що порушення порядку побудови спричинить за собою неприємності (протікання, руйнування каркаса і самого даху). Після того як ви зробите каркас з утеплювачем або без нього, приступаєте до покрівлі.

Покрівля – це верхня частина даху, яка буде служити не одне десятиліття і буде відчувати з боку природи всі негаразди: вітер, дощ, град, сніг, холод, спека. Все це належить витримати вашій покрівлі, тому матеріал найкраще вибрати найбільш міцним і довговічним.

Головне, що потрібно пам’ятати – це те, що завжди потрібно починати покрівлю з нижнього краю, і класти наступні елементи вище. Покрівля може бути будь-якою, але найголовніше, щоб не відбувалося скупчування води між каркасом і самою покрівлею, тому потрібна вентиляція, при якій ваша криша буде вам служити довго і надійно.

Всі ці етапи побудови даху допоможуть вам уникнути неприємностей.

На сьогоднішній день на ринку представлено безліч матеріалів для зовнішнього обробки даху, від недорогого шиферу до металочерепиці. Металочерепиця є одним з найпопулярніших матеріалів для обробки даху сучасного заміського будинку. Цей матеріал довговічний, стійкий до погодних умов, є можливість вибору відтінку і монтажу мансардних вікон. Монтаж даху не залежно від вибору матеріалу краще довірити майстрам з досвідом в цій галузі послуг.

Call Now Button