Дерев’яна вагонка

Вибирайте вагонку для того, щоб навести блиск в будинку, додати висоти і простору приміщень, а також для підвищення ринкової вартості свого будинку. Використання вагонки з дерева має незаперечні переваги при обробці будь-якого приміщення в будинку. Дерев’яні панелі продаються вже готовими до монтажу, тому практично будь-яка людина, який в змозі тримати в руках молоток, може встановити їх з легкістю.

Простота монтажу

Вагонка продається в самому різному асортименті геометричних розмірів, і всі вони, безсумнівно, прості в монтажі, так як мають прості, але надійні замкові з’єднання. З’єднання виду шип-паз являє собою дошку, в якому одна грань дошки виконана у вигляді шипа, який стирчить, а з іншої грані відповідний паз у вигляді виїмки. Дошки вагонки за допомогою з’єднання шип-паз надійно і міцно з’єднуються один з одним, формуючи міцний і невидимий шов.

Довговічність

Вагонка з дерева служить досить тривалий час, за умови правильного догляду. Ви можете використовувати різні лаки і просочення для герметизації стиків і забезпечення захисту дерева на довгі роки. Крім того, ви можете змінити колір, тим самим збільшуючи термін служби дощок вагонки. При правильному чищенню, плановому технічному обслуговуванні, такому як усунення пошкоджень і покраска, фарбування або покриття лаком, дерев’яна вагонка може легко прослужити від 10 до 20 років.

Водонепроникність

Ви можете зробити вагонку водонепроникною, застосовуючи силіконовий герметик. Обробіть ванну кімнату замість керамічної плитки водостійкою вагонкою. Так як дерев’яна вагонка не вимагає затирання при монтажі, поверхню можна протирати або очищати без використання відбілювача або інших агресивних хімічних речовин. Використовуйте м’який засіб для миття посуду або відбілювачі без хлору на водній основі для очищення поверхні вагонки.

Екологічна чистота

Дерево є ідеальним екологічно чистим матеріалом, всі позитивні властивості якого залишаються і в вагонки. Високоякісний деревний матеріал забезпечує чудовий зовнішній вигляд, красу натурального дерева, міцність, довговічність.

Подивитися наші роботи по монтажу вагонки можете в фотогалереї наших робіт 

Call Now Button